Facebook Pixel
Sanatçı

Ati242 Menajeri

Ati242 Menajeri

Tarz: Türkçe Rap
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Ati242, son dönemin parlayan Türkçe Rap yıldızlarındandır. Antalya’lı olan rapçinin gerçek adı  Atilla Serin’dir. Ati242 menajeri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Türkçe Rap müziğin son dönem yükselişini hepimiz görüyor ve izliyoruz. PMC ekibi ile tanıdığımız Ati242 bu yükselişin iyi örneklerindedir.

ati

Buğulu ses tonu ve lirikleri ile son dönemin en üretken ve başarılı ismi Ati. Ati’nin isminde yer alan 242 rakamı ise şehri Antalya’nın telefon kodundan geliyor. PMC ekibi ile başlayan yolcuğuna şuan tek devam etmekte. Genç müzisyen Türkiye’nin hemen hemen her ilinde konser vermektedir. Eğlenceli ve yüksek sahne enerjisi ile sizde Ati’ye eşlik etmek istemez misiniz?

Ati Menajeri Kim?

Ati’nin menajeri ile iletişime geçmek için sitemizde yer alan Whatsapp iletişimi, mail iletişimi kullanabilirsiniz. Ati242’i konser, festival, düğün, imza günü, özel gün gibi aktivitelerinize davet etmek istiyorsanız tüm detayları tarafımıza iletmelisiniz. Ati242 menajer olarak tarafınıza hızlı dönüş sağlayacağız. Lütfen kendini menajer diye tanıtan dolandırıcılara dikkat ediniz. Sitemizin sadece booking hizmeti verdiğini unutmayınız.

Ati242 iletişim ve Konser Fiyatı

Ati242 konser ücreti bilgisi için tarafımıza etkinliğin detaylarını iletmelisiniz. Ati’nin menajeri Ömer Çiller’dir.Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu