Facebook Pixel
Sanatçı

Batuflex Menajeri

Batuflex Menajeri

Tarz: Türkçe Rap
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Drill Türkçe Rap müziğin başarılı temsilcisi BatuFlex ile organizasyon yapmak mı istiyorsunuz? Sitemiz üzerinden BatuFlex menajer ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Sitemizin yalnızca booking hizmeti verdiğiniz unutmamalısınız. Drill müzil ile Spotify listelerini alt üst eden Batuflex’in eğlenceli ve yüksek sahne performansına eşlik edeceksiniz.

Batuflex menajeri

Lvbel c5 ile yaptıkları ortak parçalar ile tüm Türkiye’ye kendini tanıttı. Şimdiler de solo kariyerine odaklanan genç sanatçı sahnelere de artık tek çıkıyor. Batuflex’i ilk Dünya Hain parçası ile tanımıştım. Spotify listelerine hızlı giriş yapan Dalga parçası ile adeta dinlenme rekorları kırdı. Askerlik sürecin de uzakta kalsa da şimdilerde çok sıkı çalışan genç isimlerden.

Batuflex menajeri kim?

Batuflex’in menajeri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz booking hizmeti ile Batuflex konser, festival, düğün, imza günü, özel gün gibi aktivitelerinize aracılık etmektedir. Batuflex menajer olarak tarafınıza hızlı dönüş sağlayacağız. Lütfen kendini menajer diye tanıtan dolandırıcılara dikkat ediniz. Biz tek ve resmi olarak menajerlik hizmeti yürütmekteyiz. Sözleşme olmadan ilerleyen işlere aracılık asla yapmamaktayız.

Batuflex iletişim ve Konser Fiyatı

Batuflex konser ücreti bilgisini almak için lütfen yapacağınız etkinliği tarafımıza iletin. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu