Facebook Pixel
Sanatçı

İkilem

Sanatçı: İkilem
Tarz: POP
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com

İkilem Menajeri

İkilem müzik grubu menajeri ile ilgili detayları sitemizden bulabilirsiniz. Konser gibi etkinlikler için iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Başarılı müzisyenler ile ilgili özel istekleriniz için lütfen rahatsız etmeyiniz. Sadece konser vb. teklifleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

İkilem Kimdir?

Serhat Karan ve Uğur Ateş’in kurduğu müzik grubu “Bir Sebebi Var” isimli parçaları ile çıkış yaptı. Spotify ve diğer dijital platformların listelerine hızlı giriş yaptılar. Kendi bestelerini hazırlayan grup kısa bir süre içerisinde dikkatleri üzerine çektiler.

Kendilerine ait olan şarkılarını ilk kez “İkilem” ismiyle, 2019 senesinde yayımladılar. “Nokta” adlı besteleriyle Hollywood Music In Media ödüllerinde birinci olarak isimlerini dünyaya duyurmayı başardılar.

İkilem Sahne Fiyatı ve İletişim

İkilem için iletişim bilgilerini yukarıda bulabilirsiniz. Lütfen özel video ve diğer istekleriniz için WhatsApp hattımızı meşgul etmeyiniz. Sitemiz sadece etkinlik ve organizasyon desteği sağlamaktadır. İkilem sahne fiyatı için etkinlik detaylarını tarafımıza ulaştırmanız gerekiyor. Konser, festival, imza günü vb gibi etkinliklerin bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerekir. Şehir, sahne adı, kapasite gibi bilgileri ilettikten sonra ekibimiz tarafınıza bilgi aktaracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu