Facebook Pixel
Sanatçı

İrem Derici Menajeri

İrem Derici Menajeri

Sanatçı: İrem Derici
Tarz: POP
İletişim - WhatsApp
0543 526 64 40
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
Türk Pop müziğin aykırı ismi İrem Derici, katıldığı O Ses Türkiye programının ardından çıkardığı single parçalar ile yükselişe geçti. Kendine has tarzı ve dili ile çıkışını sürdüren Derici, sahne performansı kadar aşk hayatı ile de sürekli gündemde.

İrem Derici Konser ve Sahne Ücreti

İrem Derici, belirttiği üzere küçük yaşlarda org çalmaya başladı. Başarılı sanatçı daha sonra konservatuar bitirdi. Katıldığı O Ses Türkiye programında dikkatleri üzerine çekti ve yarı finale kadar ilerledi. Arka arkaya çıkardığı single parçalar ile başarı merdivenlerini hızla çıkan derici, “Kalbimin Tek Sahibine” parçası ile izlenme rekorları kırdı. Başarılı bayan şarkıcı ile çalışmak isterseniz tarafımıza ulaşabilirsiniz. Konser, festival, belediye konseri, düğün, imza günü, söyleşi gibi etkinliklere başarılı sanatçıyı davet edebilirsiniz. 

İrem Derici Menajeri Kim?

Etkinlik düzenlemek isteyen bir çok kişi sanatçıların menajerlerine ulaşmaya çalışmakta. Yukarıda yer alan mail ve whatsapp iletişim numarasını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sadece booking hizmeti sağlamaktadır. Sizlere yardımcı olmak bizim asli görevimiz unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu