Facebook Pixel
Sanatçı

Kolpa Menajeri

Kolpa Menajeri

Sanatçı: KOLPA
Tarz: Türkçe Rock
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Kolpa, Adana çıkışlı Türk Rock grubudur. Adana’da temellerini Bora Yeter ve Barış Yurtçu’nun attığı Kolpa grubu bir çok başarılı esere imza attı.

Kolpa Menajeri Kim?

Kolpa grubu Türk Rock müziği piyasasında yaptıkları işlerle yerini aldı. Başarılı müzisyenler yine Türk Pop müzik sanatçıları ile yaptıkları düet çalışmaları ile ilerledi. Türkiye’nin hemen hemen bir çok ilindi sahne aldılar. Dizi, film müzikleri ile adlarını duyurdular. Sizde eğer gerçekleştireceğiniz etkinlikler de Kolpa grubunu misafir etmek istiyorsanız sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekibimize ileteceğiniz detaylar sonrası tarafınıza dönüş yapılacaktır. Kolpa grubunun şuan aktif menajeri Baransel Aras’dır.

Kolpa iletişim ve Sahne ücreti

Düzenleyeceğiniz etkinlikler de Kolpa’ya sahne verebilirsiniz. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri vb. gibi etkinlikler için yukarıda yer alan iletişim numarasına bilgi verebilirsiniz. Lütfen özel istekeleriniz için rahatsız etmeyiniz. Sadece konser odaklı istekleriniz için tarafımıza bilgi iletebilirsiniz. Yapacağınız etkinliğin şehir bilgisi, sahne detayı ve tarih bilgisi gibi bilgileri tarafımıza iletiniz. Mail yoluyla ya da WhatsApp iletişim hattını deneyebilirsiniz.

Ekibimizin çalışma prensibi sözleşmeye dayalıdır. Sözleşme olmadan çalışma yapmamaktayız. Kendini menajer olarak tanıtan şarlatanlardan lütfen uzak durun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu