Facebook Pixel
Sanatçı

Motive Menajeri

Tarz: Türkçe Rap
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98

Motive Kim?

Motive ya da gerçek adı ile Tolga Can Serbes, genç ve başarılı Türk rap şarkıcısı ve söz yazarıdır. Başarılı genç müzisyeni ilk Yeşilpınar’da rap yaparken keşfetmiştim. Alibeyköy’den bir çok rap müzisyeni çıkmıştı. Bunlardan biri Da Poet diğeri ise Sancak’dı. İnsanların Motive ile ilk tanışması belki de MOB grubunun kurulması ile oldu. Motive menajeri ile ilgili tüm bilgileri menajerikim.com adresimizden bulabilirsiniz.

Motive Menajeri Kim?

MOB grubu Tepki önderliğinde kuruldu. Yaptıkları çalışmalar ile yükselişe geçtiler. Uzi, Motive gibi isimler bu grup içerisinde yer aldılar. Piyasada yer alan bir çok Old school müzisyen Motive’yi beğendiklerini dile getirdiler. Bu hızlı yükselişin ardından Motive kariyer basamaklarını tırmanmaya başladı. Motive menajeri kim diye merak ediyorsanız sitemiz de yer alan bilgilere göz atabilirsiniz.

Motive Sahne Fiyatı

Motive konser ücreti bilgisi için tarafımıza etkinliğin detaylarını iletmelisiniz. Motive’nin organizasyonları savana grup tarafından yönetilmektedir. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin. Lütfen özel isteklerini için rahatsız etmeyin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu