Facebook Pixel
Sanatçı

Mustafa Ceceli Menajeri

Sanatçı: Mustafa Ceceli
Tarz : Türkçe Pop
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0543 526 64 40
Mustafa Ceceli, Türkçe Pop müziğin önemli isimlerindendir. Solist kişiliğinin yanında Ceceli son dönemlerde yaptığı aranjeler ile de adını duyuruyor. Mustafa ceceli menajeri ile ilgili merak ettiğiniz her şey burada. Bu aralar Ceceli’nin adını sık sık yaptığı aranjeler ile duyuyoruz.

Mustafa Ceceli Menajeri

Türkçe Pop müzik artık her hafta yeni bir sanatçı ile tanışıyor. Bilal Sonses, Burak Bulut – Kurtuluş Kuş, Semicenk son dönemin parlayan Türkçe Pop yıldızlarından. Hepsinin ortak bir noktası var. Mustafa Ceceli’nin aranjörlüğün de parçalarını üretiyorlar. Ceceli piyasayı yakından takip ederek çıkış yapan sanatçılardan şarkılar alıyor ve düet yapıyor.

Mustafa Ceceli iletişim ve Konser Fiyatı

Özel günleriniz de, Mustafa Ceceli’yi de aranızda görmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mustafa Ceceli konser ücreti bilgisini almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Konser, belediye konseri, festival, söyleşi, avm konseri gibi etkinlikler için ayrıntılı bilgileri bize iletmelisiniz. Şirketimiz booking yapmaktadır. Sanatçıların en uygun fiyatlarını tarafınıza sunacağız. Yapılan sözleşme ile işi ilerletip tarafınıza sürekli bilgi vereceğiz.

Mustafa Ceceli Menajeri Kim?

Aradığınız sanatçılara ulaşmak artık çok kolay. Sitemiz kurulduğu günden bu yana bir çok etkinliğe aracılık yapmıştır. Deneyimli ekibimiz sağladığı profesyonel hizmet ile sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Konser etkinliklerimize ulaşmak için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Bugüne kadar 300+ üzeri konsere imzamızı atmış bulunmaktayız. Lütfen kendini menajer olarak adlandıran şarlatanlara dikkat ediniz. Bir çok vatandaşımız konser yapmak isterken dolandırılıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu