Facebook Pixel
Sanatçı

Patron Menajeri

Tarz: Türkçe Rap
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Patron, gerçek adıyla Ege Erkurt, sözleri ve stili ile Türkçe Rap’in sert çocuklarından. Patron menajeri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar sitemizde. Abisi Saian ile yıllardır Türkçe Rap için uğraşan Patron, son dönem ürettiği işler ile hak ettiği ilgiyi gördü.

Patron Menajeri

Patron menajeri ile iletişime geçerek konser düzenlemek istiyorsanız yukarıda yer alan whatsapp iletişim ya da mail iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz sizden etkinlik detaylarını aldıktan sonra tarafınıza bilgileri iletecektir. Dinamik ve ateşli sahnesi ile Patron sizleri çok eğlendirecek. Yıllardır Türkçe Rap müzik içerisinde üreten isimlerden olan Patron, TikTok platformu ile çıkışını sürdürdü. Yaptığı parçalar TikTok platformunda milyonlarca paylaşıldı. Kurduğu PMC ekibi ile bomba işler yapmaktadır.

Patron iletişim ve Konser Fiyatı

Patron konser ücreti bilgisini almak için lütfen yapacağınız etkinliği tarafımıza iletin. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

Patron Menajeri Kim?

Sitemiz üzerinden alacağınız booking hizmeti ile etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimize ileteceğiniz detayların sonrasında tarafınıza bilgiler iletilecektir. Lütfen sadece konser ile ilgili iletişime geçiniz. Sanatçı tarafından isteyeceğiniz özel istekleri biz gerçekleştiremiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu