Facebook Pixel
Sanatçı

Sakiler Menajeri

Sakiler Menajeri

Sanatçı: Sakiler
Ekip : 9 Kişi
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0543 526 64 40
Tarz : Slow - Arabesk
Sakiler, başarılı müzisyenlerin birleşmesi ile kurulan bir gruptur. “Dünyadan Uzak” parçasına yaptıkları başarılı cover ile çıkışa geçmiştirler. Sakiler menajeri ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler burada yer almaktadır. Başarılı grubun solistliğini Hasan Gözetlik yapmaktadır. Gözetlik daha önceleri Koray Avcı’da klarnet çalmaktaydı.

Sakiler menajeri

TikTok üzerinde başlayan “Dünyadan Uzak” akımı Sakiler’in çıkışını sağladı. Arabesk tınısı ile ilerleyen şarkı dinleyiciler tarafından çok beğenildi. Benim favori parçam ise “Aşığın Kaderi” oldu. Hasan Gözetlik ses tonu adeta büyülü gibi. Dertli bir akşam konsere gitmek isterseniz “Sakiler” tercih edebilirsiniz.

Sakiler Menajeri Kim?

Sakiler menajeri ile iletişime geçip organizasyon yapmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz sadece booking hizmeti vererek sizleri sanatçılar ile buluşturmaktadır. Sakiler konseri, festival, düğün, söyleşi, imza günü, belediye konseri gibi etkinlikleri tarafımız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sakiler’in buğulu, keder dolu sahnesi size unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sakiler iletişim ve Konser Fiyatı

Sakiler konser ücreti bilgisini almak için lütfen yapacağınız etkinliği tarafımıza iletin. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu