Facebook Pixel
Sanatçı

Sancak Menajeri

Sancak Menajeri

Sanatçı : SANCAK
Tarz : Slow Pop
Ekip : 8 Kişi
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - Whatsapp
0530 483 74 98

Sancak, 2014 yılında çıkardığı “Gözden Uzak” albümünde yer alan “Gözümden Düştüğün An” parçası ile ismini duyurdu. Sancak menajeri ile ilgili tüm bilgileri sitemizden elde edebilirsiniz. YouTube ve Spotify platformların da milyonlarca dinleyiciye ulaşan genç sanatçı ardından “Korkma Söyle” parçasını yayınladı.

sancak menajer

Korkma Söyle parçası hem Türkiye hem Avrupa ülkelerinde yer alan milyonlarca Türk tarafından sevildi. Hızlı çıkışını sürdüren başarılı sanatçı, Türkiye, Almanya, Hollanda, Fransa, Kıbrıs, Avusturya, Avustralya gibi bir çok ülkede sayısız konsere imza attı. Genç müzisyen “DokuzSekiz Müzik” imzası ile “Gözyaşı” albümünü çıkardı. Türkiye’nin en gözde performans sahnelerinden olan Jolly Joker ve Hayal Kahvesi’ne sık sık misafir oldu. Sancak’ın konser takvimini takip etmek için sosyal medyadan kendisini takip edebilirsiniz.

instagram.com/sancakmusic
instagram.com/sancaknews

Sancak Menajeri Kim?

Sancak’ın menajeri Ömer Bakkal’a ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Sancak’ı konser, festival, düğün, imza günü, özel gün gibi aktivitelerinize davet etmek istiyorsanız sitemiz de yer alan iletişim numaraları ve mail adreslerine yazabilirsiniz. Sancak menajer olarak tarafınıza hızlı dönüş sağlayacağız. Lütfen kendini menajer diye tanıtan dolandırıcılara dikkat ediniz. Biz tek ve resmi olarak menajerlik hizmeti yürütmekteyiz. Sözleşme olmadan ilerleyen işlere aracılık asla yapmamaktayız.

Sancak iletişim ve Konser Fiyatı

Sancak konser ücreti bilgisini almak için lütfen yapacağınız etkinliği tarafımıza iletin. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu