Facebook Pixel
Sanatçı

Taladro Menajeri

Taladro Menajeri

Tarz: Türkçe Rap
Organizasyon Danışmanı
info@menajerikim.com
İletişim - WhatsApp
0530 483 74 98
Taladro, gerçek adıyla Abdullah Evgi rap müzik sanatçısıdır. Kendine has karamsar tarzıyla ilgileri üzerine çekmiştir. Taladro menajeri ile ilgili tüm bilgileri sitemizden elde edebilirsiniz.”Kan” ve “Deşarj” serisi parçaları ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı Sancak ile yaptığı “Bana Kendimi Ver” ve “Gözümden Düştüğün An” düetleri ile çıtayı yükseltmiştir. Taladro menajeri

Taladro son dönem çalışmaların da yetenekli müzisyenlere yer vermiştir. Yaptığı düet projeleri ile kitlesini genişletmiştir. Son dönemin popüler sanatçıları arasında yer alan “Ece Mumay” ve “Irmak Arıcı” ile düet projeleri gerçekleştirmiştir. Hatay doğumlu olan genç rap sanatçısı Türkiye’de bir çok şehir de sahne almıştır. Başarılı sahne performansı ile sizde Taladro’yu misafir etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Taladro Menajeri Kim?

Taladro konseri düzenlemek ya da festival, düğün, imza günü, özel gün gibi aktivitelerinize davet etmek istiyorsanız sitemiz de yer alan iletişim numaraları ve mail adreslerine yazabilirsiniz. Ekibimiz hızlı bir şekilde tarafınıza dönüş sağlayacak ve sizleri bilgilendirecektir. Yapacağınız etkinliğin detaylarını ekibimize detaylı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Sitemizin sadece booking hizmeti verdiğini unutmayınız. Eksik ya da tam olmayan bilgilendirmeler için sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Taladro iletişim ve Konser Fiyatı

Taladro konser ücreti bilgisini almak için lütfen yapacağınız etkinliği tarafımıza iletin. Konser, festival, söyleşi, imza günü, belediye konseri, düğün gibi etkinlikler için tarafınıza sözleşme ve fiyat bilgisi iletilecektir. Yapılan anlaşma sonrası ödeme bilgileri tarafınıza iletilecek ve anlaşmaya bağlı sözleşme imzalanacaktır. Sanatçıların sahne ücretleri yapılacak etkinliğe göre değişebilir. Fiyat almadan önce lütfen etkinlik detaylarını tam olarak bize iletin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu